تبلیغات
وبلاگ مرجع سیستان - به چه کسی رای دهیم؟


به چه کسی رای دهیم؟


انقلاب اسلامی با عبور از گردنه های پرخطر، در حالی 37سالگی عمر پر برکت خویش را جشن گرفت که امروز به درختی تنومند تبدیل شده که پس از گذر از مرحله پیروزی و استقرار، در گام سوم در حال تلاش برای تحقق دولت اسلامی است.
در این مسیر، برگزاری انتخاباتی در تراز انقلاب اسلامی که حاصل آن مجلسی انقلابی، مردمی، ارزشی و کارآمد است یکی از دغدغه های جدی می باشد که باید به مطالبه بزرگ همه تبدیل شود.
لذا با توجه به اهمیت و جایگاه مجلس شورای اسلامی و همچنین خبرگان رهبری، آنچه حائز اهمیت ویژه است باید معیارها و شاخص های کاندیدای اصلح را شناخته و با بصیرت عمل نمائیم؛ معیارهایی مانند انقلابی، متدین و کارآمد بودن.
فراموش نکنیم برای مواجه با کاندیدا، ماهیت آن فرد و به عبارت دیگر این که چه گروهی و جریانی پشت سر آن قرار دارد، خیلی مهم است.
آیا آن جریان دل در گرو غرب دارد؟
آیا آن طیف و گروه که از این کاندیدا حمایت می کند به شعارهای اصلی انقلاب پایبند است یا فقط برای کسب رای از شعارهای انقلابی و ارزشی استفاده می کند ، نکته ای که مقام معظم رهبری نیز همواره بر آن تاکید داشتند.
غافل نشویم که دشمنان قسم خورده انقلاب از شیوه ها و ابزارهایی مانند، استفاده از پل برجام، مقابله با جایگاه رفیع رهبری، ولایت فقیه و ایجاد شکاف بین مردم و مسولان را دنبال می کنند و با وزن دهی به نیروهای نئولیبرال و نفوذی، درصدد تاثیر گذاری بر رای من و شما هستند، لذا با انتخاباتی هوشمندانه مانع نفوذ غرب و نیروهای متمایل به آنها در مجالس آینده خواهیم شد.  تاریخ : جمعه 7 اسفند 1394 | 11:03 ق.ظ | نویسنده : اسیر دنیا | نظرات
.: Weblog Themes By SlideTheme :.


  • ماهی بلند