تبلیغات
وبلاگ مرجع سیستان - انتخاب اصلح و حضور در انتخابات دو کلید واژه مهم در بیانات مقام معظم رهبری


انتخاب اصلح و حضور در انتخابات دو کلید واژه مهم در بیانات مقام معظم رهبری / انتخابات هدیه اسلام به ملت


با توجه به در پیش بودن انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری، دیدگاهها و معیارهای مختلفی در خصوص انتخاب کاندیدای مطلوب، از سوی برخی فعالان و جریانات سیاسی ارائه شده است و ما برآنیم تا بر طبق کلام رهبر معظم انقلاب کمک به انتخاب افراد اصلح و شناسایی کاندیدای اصلح را آسان تر کنیم.
 
معیارهایی مانند کاندیدای رای آور، صالح مقبول و معیارهای دیگری از این قبیل، حال با توجه به اینکه در کشف معیارها، دیدگاهها و نظرات مقام معظم رهبری ملاک و مدنظر است، لازم است تا با مراجعه به بیانات ایشان، معیار انتخاب کاندیدای مطلوب را بدست آورده و براساس آن نسبت به انتخاب کاندیدای اصلح و مطلوب اقدام کنیم.
با ملاحظه بیانات مقام معظم رهبری در دیدار با اقشار مختلف جامعه، مشخص می شود که ملاک ایشان در انتخاب فرد مطلوب، انتخاب کاندیدای اصلح است.

جوان‌ها به هوش باشند…
نسل جوان ما خوشبختانه امروز یک نسل غالب در سرتاسر کشور است. جوانها بهوش باشند، بیدار باشند. معیارها مشخص است. در انتخابات، این آگاهى باید اثر کند؛ در بیان خواسته‏ هاى ملت این آگاهى باید تأثیر بگذارد؛ در حضور گوناگون، در مسائل مختلف، این آگاهى بایستى اثر بگذارد. ملت ایران در انتخابهاى خود – معیارهاى انتخابات را من آن روز عرض کردم، این هم مکمل آنهاست – توجه کند؛ کسانى با رأى ملت سر کار نیایند که در مقابل دشمنان بخواهند دست تسلیم بالا ببرند و آبروى ملت ایران را ببرند. کسانى سر کار نیایند که بخواهند با تملق‏ گوئى به غرب، به دولتهاى غربى، به دولتهاى زورگو و مستکبر، به خیال خودشان بخواهند براى خودشان موقعیتى در سطح بین ‏المللى دست و پا کنند. اینها براى ملت ایران ارزشى ندارد. کسانى سر کار نیایند که دشمنان ملت ایران طمع بورزند که به وسیله‏ى آنها بتوانند صفوف ملت را از هم جدا کنند، مردم را از دینشان، از اصولشان، از ارزشهاى انقلابى‏شان دور کنند. ملت باید آگاه باشد. اگر کسانى بر سر کار بیایند که در مراکز گوناگون سیاسى یا اقتصادى به جاى اینکه به فکر ادامه‏ راه امام و ارزشها و اصول ترسیم شده‏ به وسیله ‏ امام باشند، به فکر به دست آوردن دل فلان قدرت غربى و فلان مستکبر بین ‏المللى باشند، براى ملت ایران مصیبت خواهد بود. این آگاهى براى ملت لازم است.تاریخ : جمعه 7 اسفند 1394 | 11:11 ق.ظ | نویسنده : اسیر دنیا | نظرات
.: Weblog Themes By SlideTheme :.


  • ماهی بلند